• Dokarmianie zwierząt 2011

•           W październiku 2011 r. Ekozespoły i Samorząd Szkolny zorganizowały akcję Pomóżmy zwierzętom leśnym przetrwać zimę. W ramach tej akcji przez cały październik i listopad uczniowie zbierali kasztany i żołędzie. Podsumowanie odbyło się dnia 2 grudnia 2011 r. kiedy to uczniowie, którzy przynieśli najwięcej karmy, wraz z myśliwymi pojechali do lasów w Mroczenku. Tam też w paśnikach wysypali kasztany i żołędzie. Pani Irena Światła, przedstawiciel Koła Łowieckiego opowiadała o zwierzętach korzystających z stołówki leśnej. Pokazywała ślady, które zostawiały one na ziemi, wyjaśniała jak po nich rozpoznać jakie zwierzęta je zostawiły. Jako podziękowanie za zorganizowaną akcję uczniowie dostali od myśliwych słodkie upominki.